Amp
Ana Sayfa Magazin Sosyal Medya Fenomeni Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu

Sosyal Medya Fenomeni Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu

0

Sosyal medya fenomeni CZN Burak hastaneden paylaşım yaparak sevenlerine üzücü haberi verdi. Ünlü isim rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Hastaneden paylaşım yaparak sevenlerini haberdar etti. İşte detaylar…

HASTANEDE TEDAVİ GÖREN CZN BURAK TAKİPÇİLERİNİ BİLGİLENDİRDİ!

Sosyal medya fenomeni ve CZN Burak olarak bilinen şef Burak Özdemir, son günlerde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündemde yer aldı. Safra kesesi rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmak zorunda kalan fenomen, takipçilerini durumu hakkında bilgilendirdi. Hızlı kilo kaybıyla dikkat çekerek, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Hastanede yatarken paylaşımlar yaparak takipçilerini bilgilendiren Burak Özdemir, sevenlerini endişelendirdi. Sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada iyi olduğunu belirterek sevenlerini habersiz bırakmadı.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK MESAJLARI

Sosyal medya platformlarında 53 milyon takipçiye ulaşan fenomen, safra kesesi rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmak zorunda kaldı. Fenomen isim, hastane yatağında bir video çekerek takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sosyal medyadan takipçileri tarafından büyük bir endişeyle karşılanan Fenomen isme sevenlerinden geçmiş olsun mesajları gelirken desteklerini iletmek için sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundular. Yaptığı yemek videolarıyla tanınan Özdemir geçirdiği ameliyat sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Geçirdiği sağlık problemini ise nazar diyerek açıklayan ünlü isme geçmiş olsun dilekleri gecikmedi.

ÜNLÜ FENOMEN VERDİĞİ KİLOLARLA DİKKAT ÇEKTİ

Dünya çapında tanınmış restoran zinciri işletmecisi ve fenomen CZN Burak, son dönemlerdeki hızlı kilo kaybıyla gündeme gelmişti. Hızlı verdiği kilolar sonrasında dikkat çeken ünlü işletmeci, son olarak hastane odasından yaptığı paylaşımlarla tekrar gündeme oturdu. CZN Burak, yemek videolarıyla büyük bir üne kavuştu. Kendisine ait restoran zincirleriyle başarısını taçlandıran Özdemir, şimdi sağlık sorunları yaşıyor. Ameliyat olduktan sonra geniş hayran kitlesi tarafından bilinen ünlü fenomene geçmiş olsun mesajları yağdı. Son dönemlerde hızlı kilo veren fenomen sevenlerini korkuttu. Hasta yatağından paylaşım yaparak, takipçilerini bilgilendirdi. Nazar olduğunu belirten sosyal medya fenomeni çok şükür iyiyim diyerek paylaşım yaptı. Ayrıca safra kesesinden rahatsızlığının olduğuna dair sevenlerine bilgi verdi. Son zamanlarda babası ile problemler yaşadığını iddia eden fenomenin hızlı kilo vermesi de dikkat çekti.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Lütfen Bekleyin...

Abone Olun

En son eklenen haberlerden haberdar olmak istermisiniz? İlk öğrenen olmak için aşağıya e-posta adresinizi ve adınızı girin.
Exit mobile version