Amp
Ana Sayfa Gündem Partnerinize Sarılırsanız Başınıza Bunlar Geliyor

Partnerinize Sarılırsanız Başınıza Bunlar Geliyor

0

Partnerinize sarılma ihtiyacı hissettiğinizde sarılıp bir yandan duygusal olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Fakat bu durum haricinde de partnerinize sarılmak için pek çok geçerli neden bulunuyor. Bu nedenler doğrultusunda apartmanınız ile sık sık sarılarak kendinizi pek çok açıdan iyi hissedebilir ve ilişkinizin de iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz.

İlişki Doyumunu Artırır

İlişkide her zaman duygusal anlamda ve Her anlamda iyi hissetmek ve doyum hissetmek partnerlerin ikisi açısından da önemli bir durumdur. Partnerinizle daha sık sarılarak bu doyum hissedebilir ve duygusal anlamda da fiziksel olarak da kendinizi çok daha huzurlu hissedebilirsiniz. Sarılma hissiyatı her zamanlı kişiye İyi hissettiren bir durumdur.

Sarılmak Dikkati Yoğunlaştırır

Sarılmak dikkat hissiyatını yoğunlaştırarak kişide her zaman sevgi ve güven duygularını da pekişmesine yardımcı olur. Sıksa yolma ihtiyacı ve bunu partnerinizle gerçekleştirebilmek huzurlu hissetmenin yanı sıra sosyal anlamda ve Her anlamda pek çok şeye daha çabuk odaklanmaya da yardımcı olur. Ruhen İyi hissettiren bir durum olduğu için her açıdan sarılmak kişiye iyi gelir.

Empatiyi Artırır

Sarılmak karşı tarafı daha iyi anlamaya yardımcı olacağı için her iki taraf açısından da empati yeteneğinin gelişmesine yardımcı olur. Empatinin pekişmesi ve çiftlerin her konuda birbirine karşı daha iyi anlayış göstermesini sağlar. Bu anlayış doğrultusunda ilişki daha iyiye gideceği için bir yandan aradaki saygıyla her zaman artırmaya yardımcı olur.

Tartışmayı Yatıştırır

Özellikle yoğun tartışmalardan bazen karşı tarafın ya da her iki tarafını birbirine anlayış göstermesi zor hale gelebilir. Bu tartışmanın yatışması ve kişilerin birbirini daha iyi anlaması açısından sarılmak etkilidir. Bu tartışmanın geçmesi adına o anlık sarılmak her zaman çok daha iyi gelecektir.

Tartışmalar bazı zamanlarda yoğunlaşacağı için fiziksel temas daha yatıştırıcı bir etki bırakmasının yanı sıra iki taraf adında iyi hissetmesine yardımcı olur. Yatışan tartışma neticesinde kendinizi rahatlatmış hissedip ortamı gerginliğinden bir an olsun uzaklaşabilirsiniz. Bu durumda fiziksel ve ruhen yine iyi hissettirir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Lütfen Bekleyin...

Abone Olun

En son eklenen haberlerden haberdar olmak istermisiniz? İlk öğrenen olmak için aşağıya e-posta adresinizi ve adınızı girin.
Exit mobile version