Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGündemTPAO Açıkladı! 450 Personel Alınacak

TPAO Açıkladı! 450 Personel Alınacak

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), 450 personel alımı yapacağına dair bir duyuru yayınladı. Başvurular henüz başlamadı, ancak başvuru tarihlerinin TPAO’nun resmi web sitesi olan https://www.tpao.gov.tr/ adresinden duyurulması bekleniyor.

TPAO’nun 450 personel alımı çeşitli illerde gerçekleştirilecektir. Açıklamaya göre, lisans mezunu 175 kişi ve ön lisans mezunu 275 kişi olmak üzere toplamda 450 personel alımı yapılacaktır. Başvurular Ankara’da bulunan Merkez Teşkilatı ile Batman, Adıyaman, Trakya ve Şırnak Bölge Müdürlüklerine yapılacaktır.

Alım işlemleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda gerçekleştirilecektir. İlanlar, Türkiye İş Kurumu üzerinden Mayıs 2023 sonu itibariyle yayımlanacak ve başvurular Türkiye İş Kurumu’nun İl/Şube Müdürlükleri ve web sitesi olan www.iskur.gov.tr üzerinden yapılabilecektir. TPAO personel alımı başvuru şartlarına ilişkin detaylar ilanlarda belirtilecek ve adayların başvuru sürecini takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları Belirleniyor

TPAO’nun 450 personel alımı için başvuruların henüz başlamamış olması, adayların başvuru tarihlerini ve sürecini takip etmeleri gerektiği anlamına gelir. Başvuru tarihleri ve başvuru şartları ilanlarla birlikte duyurulacaktır.

Başvurular Ankara’da bulunan Merkez Teşkilatı ile Batman, Adıyaman, Trakya ve Şırnak Bölge Müdürlüklerine yapılacaktır. TPAO’nun personel alımı, çeşitli alanlarda çalışacak lisans mezunu 175 kişi ve ön lisans mezunu 275 kişi olmak üzere toplamda 450 kişiyi kapsayacaktır. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre başvurular böylelikle her açıdan kişilere fırsatlarla dolu bir avantaj sağlayacaktır. Böylelikle kişiler İŞKUR ailesinin hizmetlerinden faydalanmış olacaklar.

İŞKUR Üzerinden İşlemler Gerçekleşecek

Alım işlemleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda gerçekleştirilecektir. İlanlar, Türkiye İş Kurumu üzerinden Mayıs 2023 sonu itibariyle yayımlanacak ve başvurular Türkiye İş Kurumu’nun İl/Şube Müdürlükleri ve web sitesi olan www.iskur.gov.tr üzerinden yapılacaktır.

Başvuru şartları ve diğer ayrıntılar ilanlarda belirtilecektir. Bu nedenle, adayların TPAO’nun resmi web sitesini ve Türkiye İş Kurumu’nun duyurularını düzenli olarak kontrol etmeleri önemlidir. Başvuru süreci hakkında güncel bilgilere ulaşabilmek için bu kaynakları takip etmeniz önerilir.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!
- Advertisment -

Popüler Haberler

Son Yorumlananlar